Kvasshovden Opp

.

16.07.11

Resultatliste per klasse

Kvinner 14 - 15 år |  Kvinner 16 - 17 år |  Kvinner 18 - 19 år |  Kvinner 20 - 22 år |  Kvinner 23 - 34 år | 
Kvinner 35 - 39 år |  Kvinner 40 - 44 år |  Kvinner 45 - 49 år |  Kvinner 50 - 54 år |  Kvinner 55 - 59 år | 
Kvinner 60 - 64 år |  Kvinner 65 - 69 år |  Menn 14 - 15 år |  Menn 16 - 17 år |  Menn 18 - 19 år | 
Menn 20 - 22 år |  Menn 23 - 34 år |  Menn 35 - 39 år |  Menn 40 - 44 år |  Menn 45 - 49 år | 
Menn 50 - 54 år |  Menn 55 - 59 år |  Menn 60 - 64 år |  Menn 65 - 69 år |  Menn 70 år + | 
NM Blinde m/ Ledsager | 

Resultatliste Kvinner 14 - 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Erdal,Karoline Førde IL 1:23:07 + 00:00
Resultatliste Kvinner 16 - 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Narbuvoll,Ida Meli FIK Ren-Eng 1:06:15 + 00:00
2Sangesland,Ingvild Vindbjart il 1:08:34 + 02:19
3Djukastein,Hege Bulken IL 1:19:04 + 12:49
4Sangesland,Eirin øvrebø il 1:22:36 + 16:21
5Berlandstveit,Ingvild Hålandsdal IL 1:23:38 + 17:23
Resultatliste Kvinner 18 - 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kyte,Karoline Holsen Førde IL 1:09:11 + 00:00
2Fresvik,Kjersti Røldal IL 1:11:56 + 02:45
3Halland,Gunhild Rogne Varegg IL 1:15:07 + 05:56
Resultatliste Kvinner 20 - 22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Staver,Tuva Toftdahl Strindheim IL 1:00:17 + 00:00
2Wangensteen,Maren Øystre Slidrer IL 1:03:02 + 02:45
3Ofstad,Lilli Marie Myhre Strindheim IL 1:03:13 + 02:56
4Ringen,Elise IL Varden 1:04:51 + 04:34
5Ivarhus,Tale Os Turn 1:18:42 + 18:25
6Himle,Bente Vargar IL 1:22:43 + 22:26
7Alvheim,Pia Karoline Best Bygg Uphill Team 2:02:58 +1:02:41
Resultatliste Kvinner 23 - 34 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Weng,Heidi IL i BUL 56:06 + 00:00
2Buer,May Britt Gular 56:26 + 00:20
3Helgheim,Merete Gloppen FIL 1:01:29 + 05:23
4Vikne,Elise Osterøy IL 1:07:10 + 11:04
5Farestveit,Rannveig Voss IL 1:10:52 + 14:46
6Berge,Evy ulvik IL 1:11:42 + 15:36
7Skarpeid,Silje Skorve GTI-Stavanger 1:15:32 + 19:26
8Bekkhus,Anne ulvik IL 1:17:55 + 21:49
9Bakketun,Kjersti Solvoll NTNUI 1:20:58 + 24:52
10Thorkildsen,Toini Ukjent 1:25:41 + 29:35
Resultatliste Kvinner 35 - 39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sjursen,Therese BFG Fana 1:00:39 + 00:00
2Fylkesnes,Elin Steinsbø Bremnes il 1:02:31 + 01:52
3Ulleberg,Karine Fluge Heming IL 1:07:52 + 07:13
4Reigstad,Vigdis IL FRI 1:14:33 + 13:54
5Robstad,Siri Moelv IL 1:18:56 + 18:17
Resultatliste Kvinner 40 - 44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Melkevik,Kirsten Marathon Fik Bfg Fana 54:57 + 00:00
2Årthun,Marit Matre IL 1:05:31 + 10:34
3Aarvik,Torun Øvergaard BFG Fana 1:12:40 + 17:43
4Sommer,Nancy IL. Varegg 1:14:11 + 19:14
5Nordås,Randi Mjøsdalen I.L 1:20:28 + 25:31
6Gullbrå,Frøydis EMIL 1:22:19 + 27:22
7Liland,Hanne TIF Viking 1:22:34 + 27:37
8Katle,Anne-Lise Asker Skiklubb 1:26:29 + 31:32
9Vikne,Anja Svardal Ukjent 1:30:50 + 35:53
10Oma,Annhild Strandebarm IL 1:37:32 + 42:35
11Borge,Torill Ukjent 1:44:12 + 49:15
Resultatliste Kvinner 45 - 49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Weng,May Bente IL i BUL 1:01:46 + 00:00
2Elise,Orten IL FRI 1:11:48 + 10:02
3Eidsheim,Therese Mjøsdalen IL 1:19:31 + 17:45
4Øverland,Brith Line BFG Fana 1:20:15 + 18:29
Resultatliste Kvinner 50 - 54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fjærestad,Eva BFG Fana 1:16:25 + 00:00
Resultatliste Kvinner 55 - 59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tråve,Anna Magrethe Lærdal IL 1:05:31 + 00:00
2Grinde,Linda Grebstad Syril 1:19:52 + 14:21
3Hultgreen,Wenche IL Tyrving 1:33:37 + 28:06
4Morvik,Bente Tøsse Ukjent 1:36:00 + 30:29
Resultatliste Kvinner 60 - 64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bu,Eli Torild Hellandsjø BFG Fana 1:41:17 + 00:00
Resultatliste Kvinner 65 - 69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Erstad,Johanne-Marie Øystese IL 2:14:49 + 00:00
Resultatliste Menn 14 - 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Glomnes,Iver Matias Linge Valldal IL 1:04:48 + 00:00
2Stensæter,Martin Bagn IL/Valdres Langløparlag 1:05:26 + 00:38
2Wold,Endre vik il 1:05:26 + 00:38
4Eilertsen,Eirik Renna Kirkenes IF 1:06:34 + 01:46
5Hatling,Fredrik Øverland Fana IL 1:07:48 + 03:00
6Gjesdal,Jonas IL. Varegg 1:08:44 + 03:56
7Reigstad,Sigurd Braathen Osterøy IL 1:09:29 + 04:41
8Storebø,Trond Erik IF Fri 1:09:44 + 04:56
9Carlsen,Trym Helge Fana il skiskyting 1:13:13 + 08:25
10Tvilde,Eirik Bjørgum IL 1:14:23 + 09:35
11Eide,Bjarte Voss IL 1:17:04 + 12:16
12Isberg Wilson,Simen Jeanderson Hisøy IL 1:17:19 + 12:31
13Nyborg,Tobias Voss Skiskyttarlag 1:17:29 + 12:41
14Flystveit,Vegard KIF friidrett 1:18:01 + 13:13
15Heimlid,Håkon ulvik IL 1:22:34 + 17:46
16Fleten,Olav Katle Asker Cykleklubb 1:46:59 + 42:11
Resultatliste Menn 16 - 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvåle,Gaute Røldal IL 52:49 + 00:00
2Aamodt,Endre Bagn IL/Valdres Langløparlag 56:24 + 03:35
3Trefall,Einar Voss IL 58:11 + 05:22
4Møen,Lars Andrè Voss IL 1:00:17 + 07:28
5Mjelde,Øyvind Brakvatne Osterøy IL 1:01:03 + 08:14
6Haugo,Olav Voss IL 1:01:17 + 08:28
7Hippe,Even Sæteren Bagn IL/Valdres Langløparlag 1:01:46 + 08:57
8Færø,Magnus-Johan Eikanger IL 1:01:52 + 09:03
9Øvre-Helland,Sondre TIF Viking 1:02:28 + 09:39
10Fossmark,Morten Samnanger IL 1:02:44 + 09:55
11Sørbøen,Håvar Ål 1:03:08 + 10:19
12Claussen,Aleksander IL JUTUL 1:03:30 + 10:41
13Grov Turvoll,Joar vik il 1:04:01 + 11:12
14Dagestad,Torstein Bulken IL 1:04:39 + 11:50
15Nysæter,Erlend Fana IL 1:06:14 + 13:25
16Tysseland,Kristoffer H. Samnanger IL 1:10:45 + 17:56
17Hjelmevoll,Leif Malvin ulvik IL 1:17:29 + 24:40
18Isberg Wilson,Tobias jeanderson Hisøy IL 1:22:04 + 29:15
Resultatliste Menn 18 - 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergane,Vegard Årthun Matre IL 55:53 + 00:00
2Aalvik,Erling Ålvik IL 56:35 + 00:42
3Bjerkrheim,Kjetil Andre Nesbyen IL 57:24 + 01:31
4Kårbø,Harald Stord IL 57:39 + 01:46
5Sjåstad Christiansen,Vetle Geilo IL 58:26 + 02:33
6Torgersen,Jens Gunnar Asker SK/Team G-Sport Asker 58:48 + 02:55
7Drivenes,Håvard Tørrvikbygd IL 1:03:36 + 07:43
8Gutubø Bogetveit,Håvard Førde IL 1:03:47 + 07:54
9Finne,Martin Korlevoll IL 1:04:21 + 08:28
10Elvebakk,Sondre Voss SSL 1:08:19 + 12:26
Resultatliste Menn 20 - 22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dyrhovden,Joel Samnanger IL 49:18 + 00:00
2Bugge,Johan Eidsvåg IL 49:52 + 00:34
3Tengsareid,Torstein IL Skjalg 49:55 + 00:37
4Knutsen,Eivind KIF 51:56 + 02:38
5Bergstå,Stian Svarstad IL 52:18 + 03:00
6Drivenes,Erlend Tørrvikbygd IL 55:07 + 05:49
7Bøen Grave,Nils Magnus Korlevoll IL 55:16 + 05:58
8Berland,Asbjørn Samnanger IL 56:42 + 07:24
9Iversen,Emil IL Varden 56:47 + 07:29
10Bergstå,Robert Svarstad IL 57:07 + 07:49
11Wold,Asbjørn vik il 57:56 + 08:38
12Oppedal,Matias Fana IL 58:23 + 09:05
13Skjønsfjell,Daniel Carløy Tønsberg Fri-idrett klubb 59:21 + 10:03
14Reigstad,Lars Braathen Osterøy IL 1:06:21 + 17:03
15Halland,Magnus Rogne Varegg IL 1:10:02 + 20:44
16Axelsen,Jørgen Jensen BFG Fana 1:12:10 + 22:52
17Pedersen,Per Henrik Selen Oslostudentenes idrettslag 1:23:38 + 34:20
18Solheim,Eirik Best Bygg Uphill Team 1:32:00 + 42:42
19Horn,Sindre Ukjent 1:33:11 + 43:53
20Solheim,Haakon Best Bygg Uphill Team 1:36:31 + 47:13
Resultatliste Menn 23 - 34 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johansson,Martin IL Tyrving 48:28 + 00:00
2Sundby,Øyvind Heiberg IK Tjalve 49:40 + 01:12
3Bugge,Øyvind Eidsvåg IL 51:26 + 02:58
4Weltzien,Audun IL Tyrving 51:40 + 03:12
5T. Ludvigsen,Thorbjørn BFG Fana 51:50 + 03:22
6Skjervheim,Lars Erik Voss IL 52:08 + 03:40
7Een,Arild IL. Varegg 52:56 + 04:28
8Grindedal,Leif Bjørn Bjørgum IL 55:18 + 06:50
9Børsheim,Sjur ulvik IL 55:28 + 07:00
10Røthe,Sjur Voss IL 56:12 + 07:44
11Børsheim,Torjus ulvik IL 56:21 + 07:53
12Johansson,Klas Ukjent 56:44 + 08:16
13Færø,Jo-Harald Eikanger IL 56:50 + 08:22
14Vestrheim,Eirik IL. Varegg 56:58 + 08:30
15Daltveit,Anders Fik Bfg Fana 57:09 + 08:41
16Halvorsen,Tom Erik GTI Stavanger 57:12 + 08:44
17Jelstad,Stian Stærkeby Modum Fik 58:24 + 09:56
18Nitter,Lars Jakob vik il 59:43 + 11:15
18Wiger,Øyvind Modum Fik 59:43 + 11:15
20Rognsvåg,Espen BFG Fana 1:00:03 + 11:35
21Børsheim,hallvard Team Dubai 1:01:48 + 13:20
22Nevland,Roger Gjesdal il 1:03:29 + 15:01
23Nevland,Bjøro Gjesdal il 1:04:24 + 15:56
24Småbrekke,Jan-Eirik Sweco BIL 1:05:28 + 17:00
25Berge,Lars Ivar IL. Varegg 1:08:37 + 20:09
26Olsnes,Jan Henrik IL FRI 1:09:25 + 20:57
27Øvrevik,Bjørn Øystein Ukjent 1:10:19 + 21:51
28Steinsland,Mats Ukjent 1:11:00 + 22:32
29Gunnarsson,Vidar GTI Stavanger 1:11:25 + 22:57
30Søviknes,Harald Kondis 1:14:20 + 25:52
31Bakketun,Torbjørn Tveit IL Viljar 1:15:53 + 27:25
32Berli,Tore Ready 1:16:29 + 28:01
33Oppedal,Øyvind Ukjent 1:16:31 + 28:03
34Wong,Ming Kit Granvin IL 1:22:34 + 34:06
35Langeland,Audun Gabriel Ukjent 1:28:39 + 40:11
36Andersen,Alf Ukjent 1:31:55 + 43:27
37Holven,Torstein Ulvik Jaktbogelag 1:34:57 + 46:29
38Rotevatn,Sveinung Ukjent 1:37:07 + 48:39
Resultatliste Menn 35 - 39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haaheim,Lars Olaf Varegg IL 56:16 + 00:00
2Tjønneland,Jann Olav Viksdalen IL 57:33 + 01:17
3Skaten,Geir Storetvedt IL Gular 58:18 + 02:02
4Vestrheim,Helge Viksdalen IL 1:00:53 + 04:37
5Måge,Ove Strandebarm 1:02:10 + 05:54
6Källström,Josef Mölndals Roddklubb 1:03:19 + 07:03
7Igeltjørn,Vidar Hamar Skiklubb 1:05:17 + 09:01
8strømberg,hans martin Ukjent 1:07:17 + 11:01
9Gullbrå,Torstein IL Harding 1:10:23 + 14:07
10Holter,Christian Varegg IL 1:12:50 + 16:34
11Reed,Mikal Stovnerkameratene 1:15:42 + 19:26
12spord,roar ulvik IL 1:31:44 + 35:28
Resultatliste Menn 40 - 44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjeldal,Kristen Voss IL 50:01 + 00:00
2Ulevåg,Kåre Tvedestrand 59:04 + 09:03
3Esperås,Alf Ole IL FRI 59:29 + 09:28
4Stueland,Espen Voss IL 59:46 + 09:45
5Hamre,Odd Arne Tambarskjelern IL 1:01:44 + 11:43
6Nyborg,Tore Voss IL 1:02:12 + 12:11
7Lofthus,Arnstein Øystese IL 1:02:14 + 12:13
8Dyrkolbotn,Roy Mjøsdalen I.L 1:04:25 + 14:24
9Endestad,Per Eikefjord IL 1:05:47 + 15:46
10Herheim,Frank Geilo IL 1:06:06 + 16:05
11Eide,Brynjulv Voss IL 1:07:40 + 17:39
12Bongom,Bjørn Harald Ukjent 1:07:47 + 17:46
13fossmark,asbjørn Samnanger IL 1:09:03 + 19:02
14Soldal,Oddmund Uskedalen il. 1:09:53 + 19:52
15Steinsland,Tommy Ukjent 1:10:37 + 20:36
16Seliussen,Morten BFG Fana 1:10:41 + 20:40
17Spilde,Dag OSI 1:13:24 + 23:23
18Laupsa-Borge,Johnny Eidfjord IL 1:13:31 + 23:30
19Hodneland,Eivind Ukjent 1:14:15 + 24:14
20Kallas,Nikolas Varegg IL 1:15:29 + 25:28
21Nyberg,Øyvind Bergen Frisbeeklubb- Stormkast 1:18:50 + 28:49
22 Ludvigsen, Bjarne Varegg Melkesyre 1:20:50 + 30:49
23 Solheim,Kristian Best Bygg Uphill Team 1:24:37 + 34:36
Resultatliste Menn 45 - 49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mundal,Kjell Jølster IL 55:39 + 00:00
2dyrvik,kjetil Voss IL 57:42 + 02:03
3Breivik,Terje ulvik IL 57:58 + 02:19
4brudevoll,arvid vik il 58:25 + 02:46
5Sitotaw,Alemayehu IL. Varegg 58:33 + 02:54
6Bjerkreim,Tore Nesbyen IL 58:57 + 03:18
7Skinstad,Terje IF Sturla 59:01 + 03:22
8Hanstveit,Øystein Mjøsdalen I.L 59:47 + 04:08
9Glomnes,Magne Eivind Valldal IL 1:04:04 + 08:25
9Eilertsen,Inge Kirkenes IF 1:04:04 + 08:25
11Grove,Knut IL. Varegg 1:04:54 + 09:15
12Berge,Nils Ove Strandebarm IL 1:05:34 + 09:55
13Stensæter,Per ivar Bagn il 1:06:53 + 11:14
14Wæhle,Øyvind Voss IL 1:13:52 + 18:13
15Eikanger,Tom Eirik IL Gular 1:14:24 + 18:45
16Sangesland,Terje øvrebø il 1:15:49 + 20:10
17Knutsen,Arild Oddersjaa SSK 1:16:14 + 20:35
18Vikne,Geir Arve KLP 1:16:24 + 20:45
Resultatliste Menn 50 - 54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hordnes,Terje Fana IL 57:41 + 00:00
2Gjesdal,Johs IL. Varegg 59:06 + 01:25
3Terum,Olav Aurland IL 1:01:25 + 03:44
4Bystøl,Einar Voss IL 1:01:53 + 04:12
5Sverdrup-Thygeson,Lars Høvik Jogg/Høvik IF 1:03:17 + 05:36
6Seim,Lars Røldal IL 1:04:08 + 06:27
7Øvsthus,Øystein Mjøsdalen I.L 1:04:24 + 06:43
8Johannessen,Arne Haflo IL 1:06:41 + 09:00
9Bernes,Øivind Osterøy IL 1:14:37 + 16:56
10Berge,Karl Erik Ås IL 1:20:31 + 22:50
11Velken,Hans Granvin IL 1:21:27 + 23:46
Resultatliste Menn 55 - 59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mellingen,Anbjørn IL Gular 1:01:50 + 00:00
2Lybeck,Torodd Fagernes IL 1:02:05 + 00:15
3Færø,Einar Eikanger IL 1:03:28 + 01:38
4Bernes,Ove Mjøsdalen I.L 1:06:30 + 04:40
5vikne,magne Osterøy IL 1:08:14 + 06:24
6Øvsthus,Aksel Mjøsdalen I.L 1:10:40 + 08:50
7Gausvik,Bjarne Martin AKS-77 1:14:37 + 12:47
8Wold,Svein Inge vik il 1:16:25 + 14:35
9Morvik,Arvid Ukjent 1:26:18 + 24:28
10Erixon,Agge ulvik IL 1:27:25 + 25:35
11Solberg,Terje Mjøsdalen I.L 1:28:11 + 26:21
12Vik,Bjørnulf Ukjent 1:43:13 + 41:23
Resultatliste Menn 60 - 64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tveiten,Per Øyvind Tørrvikbygd IL 1:06:02 + 00:00
2Andersen,John A. Varegg IL 1:07:26 + 01:24
3Rød,Ove Lindås i.l. 1:08:17 + 02:15
4Duesund,Skjalg IF Klypetussen 1:11:46 + 05:44
5Brennhovd,Herbjørn Gol il 1:14:13 + 08:11
6Grinde,Knut Syril 1:20:43 + 14:41
7Sølvberg,Svein Arne Oppegård IL 1:26:35 + 20:33
8Ringheim,Knut Ørnar 1:28:03 + 22:01
9Aldal,Kåre Olav BIL Hordaveg 1:36:03 + 30:01
10Ervik,Ola-Hilmar Statoil Mongstad BIL 1:39:02 + 33:00
Resultatliste Menn 65 - 69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hanstveit,Birger Mjøsdalen I.L 1:13:51 + 00:00
2Svahn,John Øystese IL 1:14:18 + 00:27
3Steinsland,Svein Samnanger IL 1:15:05 + 01:14
4Herheim,Lars Eldar 1:21:36 + 07:45
5Tysse,Steinar Mjøsdalen I.L 1:22:10 + 08:19
6Sørensen,Stein H. GTI Stavanger 1:26:26 + 12:35
7Brekke,Oddvar Granvin IL 1:27:30 + 13:39
Resultatliste Menn 70 år +Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lind,Christian Børs Røa IL 1:17:43 + 00:00
2Hauso,Arne Voss IL 1:25:56 + 08:13
3Rydningen,Henning Olav Ukjent 1:43:54 + 26:11
4Løvenholm,Aksel BFG Fana 1:53:29 + 35:46
5Håheim,Lars Haraldsplass BIL 1:55:18 + 37:35
6Nesheim,Johannes Granvin IL 1:56:21 + 38:38
Resultatliste NM Blinde m/ LedsagerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hussain,Tahir Blind 2:31:33 + 00:00
NC Bøe,Vidar ledsager

17.07.11 23:04:42 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Ulvik IL