Resultat

Alle deltakere fra 2008->

2017

NM KVINNER JUNIOR 2017   NM KVINNER SENIOR 2017 NM KVINNER VETERAN 2017

NM MENN JUNIOR 2017  NM MENN SENIOR 2017  NM MENN VETERAN 2017

RESULTATLISTE KVASSHOVDEN OPP 2017

Resultat 5 beste kvinner Kvasshovden opp   2017

Plass Navn  Klubb Tid
1  May Britt Buer Gular  57:16
2  Eli Anne Dvergsdal Gular 58:56
3 Anita Iversen Lilleskare BFG Bergen løpeklubb 1:01:20
4 Ingrid Festø Gular 1:01:27
5 Tiril Eckhoff Fossum IF 1:01:59

Resultat 5 beste menn Kvasshovden opp   2017

Plass Navn Klubb Tid
1   Johan Bugge  Eidsvåg IL  46:49
2  Stian Angermund-Vik Varegg Fleridrett 48:47
3  Joel Dyrhovden Samnanger IL- Safa 49:40
4  Per-Christian Lysaker Torgersrud Team Sportsmanden 51:01
5 Stian Øvergaard Aarvik Gneist IL 51:52

2016

Resultatliste – sortert på klasse
Resultatliste – sortert på kjønn

Resultat 5 beste kvinner Kvasshovden opp   2016

Plass Navn Klubb Tid
1 Annie Besagel Tjalve/Under Armour 01:01:03
2 Anita Iversen Lilleskare Bergen Løpeklubb 01:01:48
3 Hilde Fenne Bjørgum IL 01:04:37
4 Therese Sjursen Bergen Løpeklubb 01:05:40
5 Silje Hjorth Rafaelsen Voss IL 01:06:15

Resultat 5 beste menn Kvasshovden opp   2016

Plass Navn Klubb Tid
1 Torstein Tengsareid Egersunds IK 49:30
2 Thorbjørn Thorsen Ludvigsen Varegg Fleridrett 50:15
3 Øyvind Heiberg Sundby IK Tjalve 52:10
4 Erling Hisdal Tjalve 54:01
5 Espen Roll Karlsen Gneist 55:05

2015

Offisiell resultatliste 2015

Resultat 5 beste kvinner Kvasshovden opp   2015

Plass Navn Klubb Tid
1 Maren Wangensteen Høre/Ryfoss IL 1:02:26
2 Hilde Fenne Voss SSL  1:05:33
3 Anita Iversen Lilleskare Bergen Løpeklubb 1:06:30
4 Tori Angell Odda IL/Team Gla´laks 1:06:48
5 Tove Andersen Rustad IL 1:08:02

Resultat 5 beste menn Kvasshovden opp   2015

Plass Navn Klubb Tid
1 Lars Erik Skjervheim Voss Il 52:37
2 Joel Dyrhovden Samnanger IL/Team Dyrhovden 53:53
3 Vegard Skinnes Simostranda 54:12
4 Kristen Skjeldal Voss IL 54:37
5 Joar Turvoll Vik IL 56:14

2014

Offesiell Resultatliste 2014 

Resultat 5 beste menn Kvasshovden opp   2014

Plass Navn Tid
1 Øyvind H Sundby 48.24
2 Torstein Tengsareid 50.34
3 Stian Ø Aarvik 52.21
4 Erlend Drivenes 53.30
5 Erling Hisdal 53.48

Resultat 5 beste kvinner Kvasshovden opp   2014

Plass Navn Tid
1 May Britt Buer 00:55:35
2 Eli Anne Dvergsdal 01:01:18
3 Tove Andersen 01:06:52
4 Gro Jordalen 01:09:23
5 Caroline Christie 01:12:51

2013

Offisiell resultatliste 2013

Resultat 5 beste menn Kvasshovden opp   2013

Plass Navn Klubb Tid
1 Øyvind Heiberg Sundby IK Tjalve 48:18
2 Lars Erik Skjervheim Voss IL 49:24
3 Kristen Skjeldal Voss IL 49:52
4 Erling Hisdal IK Tjalve 52:22
5 Leif Bjørn Grindedal Bjørgum IL 52:49

Resultat 5 beste kvinner Kvasshovden opp   2013

Plass Navn Klubb Tid
1 Hilde Fenne Voss SSL 00:59:32
2 Elise Ringen Varden IL 01:01:21
3 Novik Maryna IF Klypetussen 01:03:01
4 Maren Wangensteen Øystre Slidre IL 01:03:49
5 Rannveig Farestveit OSI-Friidrett 01:10:32

2012

 Offisiell resultatliste 2012

Resultat 3 beste kvinner Kvasshovden opp   2012

Plass Navn Klubb Tid
1 May Britt Buer Gular IL 56:18
2 Maren Wangensteen Øystre Slidre IL 59:10
3 Therese Sjursen BFG Fana 1:01:36

Resultat 3 beste menn Kvasshovden opp   2012

Plass Navn Klubb Tid
1 Øyvind Heiberg Sundby IK Tjalve 50:11
2 Magnus Jensen Hammarby IF 52:29
3 Espen Hultgren Weltzin IK Tyrving 53:16

2011

Offisiell resultatliste 2011
NM resultatliste
NM veteraner

Resultat 3 beste kvinner Kvasshovden opp   2011

Plass Navn Klubb Tid
1 Kirsten Maraton Melkevik BFG Fana 54:57
2 Heidi Weng IL BUL 56:06
3 May Brit Buer Gular IL 56:26

Resultat 3 beste menn Kvasshovden opp   2011

Plass Navn Klubb Tid
1 Martin Johansson IL Tyrving 48:28
2 Joel Dyrhovden Samnanger IL 49:18
3 Øyvind Heiberg Sundby IK Tjalve 49:40

2010

Offisiell resultatliste 2010

Resultat 3 beste kvinner Kvasshovden opp   2010

Plass Navn Klubb Tid
1 May Britt Buer Gular IL 56:39
2 May Britt Michalsen Tveit Sauda IL 58:15
3 Merete Helgheim Gloppen Friidrettslag 58:40

Resultat 3 beste menn Kvasshovden opp   2010

Plass Navn Klubb Tid
1 Øyvind Heiberg Sundby IK Tjalve 48:52
2 Joel Dyrhovden Samnanger IL 49:54
3 Gaute Kvåle Røldal IL 51:50

2009

Offisiell resultatliste 2009

Resultat 3 beste menn Kvasshovden opp   2009

Plass Navn Klubb Tid
1 Øyvind Heiberg Sundby Tjalve IL 47:45
2 Kristen Skjeldal Voss IL 48:46
3 Joel Dyrhovden Samnanger IL 49:06

Resultat 3 beste kvinner Kvasshovden opp   2009

Plass Navn Klubb Tid
1 Therese Sjursen BFG Fana 00:59:29
2 Merete Helgheim Gloppen Friidrettslag 01:00:03
3 Guro Flatekvål Oppsal IL 01:00:48

2008

Offisiell resultatliste 2008

Resultat 3 beste kvinner Kvasshovden opp   2008

Plass Navn Klubb Tid
1 Therese Sjursen BFG Fana 01:06:59
2 May Britt Buer Harding Il 01:09:48
3 Anja Veum Lyn 01:10:30

Resultat 3 beste menn Kvasshovden opp   2008

Plass Navn Klubb Tid
1 Jon Tvedt Gular 00:50:19
2 Erlend Drivenes Tørvikbygd IL 00:54:41
3 Bjarte Nestås Johnsen Voss IL 00:56:00